Krásky trhu

5. srpna 2016 v 9:50 | Jane
Krásný den! U nás je teda počasí nic moc, furt slibujou tropy (už od pondělí) a tropy nikde. Zítra jdu do práce a já se vsadím, že bude nádherně (jako tomu je vždycky)...:D To je opravdu zákon schválnosti, protože když mám volno, tak prší nebo je zataženo.
Včera jsem byla nakupovat a už po maturitě jsem si říkala, že začnu číst, a tak jsem zašla do knihkupectví (původně jsem nakupovala hadříky, ale nějak z toho sešlo..divnéé a nezvyklé :D). Můj oblíbený žánr jsou thrillery a horory. Mám ráda, když mi kniha nažene husí kůži a tu co jsem si vybrala je přesně ta, co účel husí kůže splnila. Jmenuje se Psycho od Roberta Blocha, je to starý příběh a podle této knihy se natočil proslulý film. Já myslím, že příběh filmu každý zná.
Dnes jsem opět k ránu zašla na trh, já vždycky strnu užasem kolik nádherných květin je zde v prodeji. Na trhu si připadám, jak v sedmém nebi. Těch krásných barev a vůně od popcornu. Vždycky mi připomene moje dětství, kdy mi babička koupila největší pytlík s příchutí borůvek, jablíček a jahod a já ho snědla na posezení. Škoda, že se nedá vrátit čas.
Snažila jsem se Vám vyfotit pár květin abych Vám ukázala, jaká je to krása si ráno přivstat a jít se mrknout na trh.
Barvičky, barvičky a furt jenom barvičky.
Vidíte, už ani neumim fotit :D Nebo mám moc dlouhý prsty, že mi lezou do záběru. :D
Zase ty prsty :D
Doufám, že se Vám článek líbí a taky milujete květiny, jako já. Možná bych se mohla nazývat KVĚTOHOLIK. :D Já si jdu teď dočíst knížku PSYCHO a Vám přeji krásný zbytek dne. Tento článek jsou jenom takové moje kecy, potřebuju se někde vykecat, a proto jsem si založila blog, tak doufám, že najde pár čtenářů. Další články budou delší už mám některé vymyšlené, ale nemám moc času je napsat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama